Pomysły na wesele

Pomysły na wesele

Chcesz żeby Twoje wesele było wyjątkowe? Chcesz żeby Twoi goście zapamiętali je na długo? Sprawdź nasze pomysły na udane przyjęcie weselne.

Polacy są coraz bardziej pomysłowi organizując wesele

W Polsce młode pary nie chcą już organizować zwykłych wesel. Nie chcemy żeby było nudno. Szukamy pomysłów, które mogłyby uatrakcyjnić nasze wesela. Stylowe wesele, wesele w stylu marynarskim, prowansalskim, rustykalnym, glamour to jest pomysł. A może jakiś dodatkowy, wyjątkowy element, który goście zapamiętają: kolorowy tort, pokaz taneczny, specjalny wystrój sali, dodatkowe oświetlenie, prezentacje zdjęć, pokaz fajerwerków.

Jednym z pomysłów na uświetnienie wesela jest fotobudka

Fotobudka na weselu zaczyna być jednym z podstawowych pomysłów. Bez fotoboxu wesele nie będzie kompletne. Goście weselni lubią rozrywki, które nie są nachalne i pozwalają na zabawę wtedy, gdy impreza się rozkręci. Obecność naszej maszyny fotograficznej na weselu będzie atrakcją przy której goście będą czuli się swobodnie. Snapify to fotobudka samoobsługowa. Twoi goście nie będą krępowali się stojącym przy nich operatorem fotobudki. Będą mogli wygłupiać się do woli i drukować sobie niezliczoną ilość zdjęć, ponieważ nasza fotobudka nie posiada limitu wydrukowanych zdjęć. Snapify to nowy standard zabawy na weselu.

10 pomysłów na wesele

  1. Napis LOVE – podświetlany w ciemności napis jako ozdoba na weselu
  2. Pomysłowe tło za parą młodą
  3. Atrakcje weselne dla dzieci
  4. Listy życzeń / dobre rady na udane małżeństwo
  5. Zdjęcia z gośćmi na wesoło, czyli fotobudka
  6. Dobre zdjęcia ślubne
  7. Aparat natychmiastowy
  8. Pierwszy taniec w chmurze
  9. Fajerwerki
  10. Pokaz barmański

Personalizowana ścianka do zdjęć to genialny pomysł

Jednym z pomysłów na zapewnienie zabawy gościom oraz stworzenie niepowtarzalnej pamiątki jest personalizowana ścianka do zdjęć. Jest to specjalnie ozdobiona ścianka, nawiązująca designem do naszego wesela na której młodzi oraz goście mogą robić sobie zdjęcia. Aby zrobić dobre zdjęcia na takiej ściance warto mieć sprzęt i aparat dobrej jakości. Tylko wtedy pamiątka będzie wartościowa. Wykorzystanie do tych zdjęć fotobudki lub aparatów natychmiastowych jest genialnym pomysłem, który zainteresuje gości.