Fotobudka w czasach COVID-19

Ostatni rok dla branży eventowej był bardzo ciężki. Śluby, które miały się odbyć w 2020 roku wiele osób planowało już w 2019, a nawet 2018. Świadectwem na to były rezerwacje fotobudki robione już na rok lub dwa przed planowanym terminem wesela. Niestety duża część wesel, w związku z wprowadzonymi rządowymi restrykcjami oraz strachem o nasze zdrowie, została odwołana. Rezerwacje fotobudki również. Koronawirus pokrzyżował wiele planów – nie tylko wesela. Przez epidemię wywołaną COVID-19 odwołane musiały zostać także komunie, chrzty, 18-stki, różnego rodzaju eventy, a także imprezy firmowe. W tej panice, która opanowała świat, nikt nie wynajmował fotobudek.

Bez problemu zmienisz termin rezerwacji fotobudki Snapify w okresie COVID-19

Sytuacja związana z koronawirusem pokrzyżowała również plany wynajmu fotobudki Snapify Polska. Bardzo wiele rezerwacji fotobudek musiało zostać przełożonych lub odwołanych. W tej trudnej dla wszystkich sytuacji od samego początku elastycznie wychodziliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów i bez żadnych problemów zmienialiśmy terminy rezerwacji fotobudek w grafiku. Cytując Trudi Canavan: „Nic nie pozostaje takie samo. Jedyne, czego można być, w życiu pewnym, to zmiana. (…)” Żyjemy obecnie w szybko zmieniającej się rzeczywistości, a w Snapify obsługę klienta podczas wynajmowania fotobudek stawiamy na pierwszym miejscu.

Fotobudka Snapify to najlepszy wybór również w czasie epidemii COVID-19

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby w nowej rzeczywistości, w czasach koronawirusa zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz jak największy komfort użytkowania. Dwa główne punkty, które wyróżniają nas na tle konkurencji, a w obecnej sytuacji w ogromnym stopniu zwiększają bezpieczeństwo użytkowników to:

  1. Samoobsługowa fotobudka – naszą fotobudkę rozstawiamy przed imprezą i zabieramy po jej zakończeniu, dzięki czemu nie mamy żadnego kontaktu z gośćmi. Dla Państwa oznacza to, że kontakt z osobami „trzecimi” ograniczony jest do minimum.
  2. Nielimitowany czas pracy fotobudki – cena fotobudki nie zależy od ilości godzin pracy fotobudki. W tej samej cenie dostają Państwo fotobudkę na cały czas trwania imprezy. Dzięki wynajęciu fotobudki na całą imprezę goście nie muszą stać w dużej kolejce do zrobienia zdjęcia. Każdy uczestnik przyjęcia, spokojnie, w dogodnym dla siebie momencie, zdąży zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

Fotobudka, a bezpieczeństwo użytkowania w COVID-19

Oprócz dwóch powyższych punktów, które przyświecają naszej fotobudce od pierwszego eventu, w czasach koronawirusa zadbaliśmy o bezpieczeństwo gości przez:

  • selektywny wybór rekwizytów do fotobudki (zrezygnowaliśmy z masek, wąsów itp.),
  • stosowanie gadżetów na patyczkach (głównie tabliczki),
  • dezynfekcję gadżetów przed każdą imprezą,
  • DODATKOWO: możliwość zamówienia gadżetów jednorazowych lub pakietu startowego z gadżetami do fotobudki dla każdego gościa,
  • obok fotobudki każdorazowo znajduje się informacja o obowiązku dezynfekcji rąk oraz żel do dezynfekcji.

Rezerwacje fotobudki Snapify na sezon 2021 oraz 2022 w czasach Koronawirusa

W związku z ogromną ilością przełożonych wesel i innych uroczystości z roku 2020 na rok 2021 oraz 2022 kalendarze naszych fotobudek powoli zaczynają się zapełniać. Zachęcamy Państwa do nie czekania z rezerwacją terminu, aby uniknąć później rozczarowania z niedostępności fotobudki w preferowanych przez Państwa terminach. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że przyszłość, ze względu na epidemię COVID-19, stała nie nieprzewidywalna i może wywoływać niepokój. Rezerwując fotobudkę w firmie, o tak stabilnej pozycji na rynku jak Snapify możesz mieć pewność, że nawet w tych trudnych czasach fotobudka zostanie dostarczona, a ewentualna zmiana terminu rezerwacji nie będzie stanowiła żadnego problemu. Zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.