Cena Fotobudki

Opłata za wynajęcie fotobudki jest zależne od wielu czynników. Wybierając fotobudkę analizujesz różne aspekty związane z ceną za jej wynajęcie. Najważniejsze dla kupującego są możliwości jakie daje zastosowanie konkretnej fotobudki oraz jej atrakcyjna cena. Nie zawsze to co najdroższe jest najlepsze, ale zdecydowanie nie warto szukać najtańszej opcji. Cena fotobudki będzie więc dla kupującego swego rodzaju podpowiedzią. Warto zwrócić uwagę na koszt wynajmu i jakość oferowanych zdjęć.

Snapify to pierwsza fotobudka w Polsce bez limitu czasowego

Wynajmując fotobudkę istotne jest za co płacisz. Cena naszej fotobudki to cena za używanie sprzętu przez całą Twoją imprezę. Wszystkie fotoboxy w Polsce wynajmowane są na konkretny czas. Wynajmując naszą maszynę w cenie masz zapewniony nielimitowany czas jej użytkowania. Twoi goście mogą robić sobie zdjęcia wtedy kiedy zabawa będzie najlepsza. Nie ma ryzyka, że gdy impreza będzie się rozkręcać fotobudka będzie nieczynna. Fotobudka Snapify pozwala bawić się gościom zawsze wtedy gdy mają na to ochotę.

Personalizacja sposobu prezentacji zdjęć według Twojego pomysłu

Dostosowanie layoutu prezentacji zdjęć do Twoich oczekiwań jest jednym z ważniejszych kryteriów wyboru fotoboxu. Ze Snapify personalizację fotobudki masz w cenie pakietu nielimitowanej czasowo fotobudki. Nasi specjaliści mogą doradzić jak zaaranżować wygląd wydruku zdjęć , aby pasował do Twojej imprezy. Snapify sprawi, że goście na długo zapamiętają Twoją imprezę.

Wszystkie zdjęcia jako pliki wysokiej jakości w cenie Snapify

Często goście oraz młodzi oprócz wydrukowanych zdjęć podglądowych chcieliby mieć możliwość zachowania zdjęć do późniejszego wykorzystania. Wynajmując fotobudkę Snapify masz pewność, że wszystkie zdjęcia wykonane za jej pomocą zostaną Ci udostępnione w postaci plików wysokiej rozdzielczości. Pomysł na ich późniejsze wykorzystanie pozostawiamy Tobie. Będziesz mógł udostępnić gościom zdjęcia, zachować je sobie na pamiątkę lub wykorzystać w inny kreatywny sposób. A to wszystko w cenie pakietu fotobudki – bez dodatkowym opłat.

Cena fotobudki za połowę wartości

Porównując fotoboxy bierzemy pod uwagę cenę końcową wraz ze wszystkimi kosztami dodatkowymi i zakres oferty. Cena fotobudki Snapify uwzględnia nielimitowany czas korzystania z fotobudki, nielimitowany druk, rekwizyty i gadżety, personalizację layoutu prezentacji zdjęć, pendrive lub CD ze wszystkimi zdjęciami , a także dostawę i montaż 24h ze wsparciem technicznym. Spróbuj i przekonaj się już dziś co oferuje fotobudka Snapify!

Cena Fotobudki