Atrakcje Weselne

Nie wszyscy goście lubią tańczyć. Dlatego coraz częściej dobra muzyka lub muzyka na żywo nie jest jedyną atrakcją na weselach. Młodzi mają coraz lepsze pomysły na atrakcje weselne. Goście mogą korzystać z atrakcji zawsze wtedy, gdy mają na to ochotę.

Top 10 atrakcji weselnych

  1. Pokaz barmański
  2. Pokaz taneczny
  3. Prezentacja zdjęć
  4. Fajerwerki
  5. Karaoke
  6. Lampiony szczęścia
  7. Fontanna czekoladowa
  8. Fotobox / fotobudka
  9. Aparat natychmiastowy
  10. Stół wiejski / Słodki stół

Fotobudka to must have atrakcja na weselu

Wynajęcie fotobudki na wesele jest już dzisiaj podstawą atrakcją. Goście mogą być rozczarowani gdy fotobox na przyjęciu się nie pojawi. Wykorzystując Snapify, ekskluzywną, pierwszą w Polsce fotobudkę bez limitu czasowego, zapewnisz swoim gościom genialną atrakcję przez cały czas trwania imprezy. Dodatkowym atutem tej atrakcji weselnej jest to, że nie konkuruje ona z innymi. Możesz ją zapewnić swoim gościom jednocześnie z pokazem barmańskim lub fajerwerkami, ponieważ goście korzystają z fotobudki w dogodnym dla siebie momencie. Ze Snapify goście robią zdjęcia i bawią się zawsze, gdy najdzie ich na to ochota.

Aparat natychmiastowy

Aparaty natychmiastowe, znane również jako Polaroidy czy Instaxy, stają się coraz popularniejszym dodatkiem na weselach, oferując natychmiastowe wspomnienia dla pary młodej i gości. Zdjęcia z takich aparatów można od razu wydrukować i umieścić na specjalnych tablicach, tworząc piękny kolaż wspomnień. Goście mogą wykazać się kreatywnością, używając różnorodnych rekwizytów do zdjęć, a także pisać osobiste wiadomości na wydrukach. Zdjęcia te mogą służyć jako oryginalne pamiątki, które goście zabiorą ze sobą do domu. Aparaty natychmiastowe sprzyjają integracji gości, zachęcając do wspólnej zabawy i przełamywania lodów. Stanowią także świetną alternatywę dla fotobudek, oferując większą mobilność i elastyczność. Goście mogą robić zdjęcia w dowolnym miejscu i czasie, co dodaje uroczystości spontaniczności. Aparaty natychmiastowe często są tańszą opcją w porównaniu do fotobudek, co może być korzystne dla budżetu weselnego. Zapewniają one niepowtarzalne pamiątki i wspomnienia, które będą przypominać o tym wyjątkowym dniu przez wiele lat. Wprowadzenie aparatów natychmiastowych na wesele to doskonały sposób na urozmaicenie uroczystości i dodanie jej wyjątkowego charakteru.

Polaków stać na atrakcje na weselu

Organizowanie dodatkowych atrakcji na weselu staje się osiągalne dla Polaków. Coraz częściej młodzi organizując wesele nie chcą zwykłego, standardowego wesela i stać ich na dodatkowe atrakcje. Chcą żeby ich wesele było wyjątkowe. Tą wyjątkowość zagwarantują dodatkowe atrakcje weselne. Istnieje nieskończona ilość możliwości zabawy na weselu: fajerwerki, pokazy barmańskie, pokazy taneczne, fotobudka, prezentacje zdjęć, księga gości i wiele innych. To dzięki nim nasi znajomi i rodzina zapamiętają nasze wesele na dłużej.

Księga gości jako atrakcja weselna

Księgi gości na weselach przechodzą drugą młodość. Dzięki zastosowaniu najnowszych technik księga gości na weselu nie jest już nudnym obowiązkiem, a staje się dodatkową atrakcją, która pozwala wyróżnić się gościom i złożyć życzenia młodej parze. Jak uczynić z księgi gości atrakcję? Z zastosowaniem fotobudki Snapify nie będzie to problemem. Zaproś swoich gości do zabawy przy samoobsługowej fotobudce, wydrukujcie zdjęcia w dwóch egzemplarzach – jeden na pamiątkę dla gości, a drugi do wklejenia do księgi gości! Otwierając taką fotoksiążkę będziesz szczęśliwy, że na Twoim weselu goście bawili się tak dobrze.

Atrakcje Weselne